İş İlanları Bursa

Hakkımızda

isilanlaribursa.com olarak Bursa da iş veya işçi arayanların tamamen ücretsiz faydalanabileceği bir web sitesidir. Hiçbir şekilde hem iş arayandan hemde seri ilan yayınlayan dan ücret alınmamaktadır. Bu hizmeti verirken kanunlara ve genelgelere uygun bir şekilde hareket etmekteyiz. İlgili kanunlar – genelgeler ile site kullanım şartları, gizlilik politikasına alttaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Buradan -> Hizmet Şarlarımıza

Buradan -> Yasal Dayanağa

Buradan -> Gizlilik Sözleşmesine

Buradan -> İletişim Bilgilerimize ulaşabilirsiniz.


“YASAL DAYANAK” : Özel İstihdam Büroları Genelgesi (2016/1)’nin “Kurumdan İzin Alınmasını Gerektirmeyecek Durumlar” başlıklı 2.10 maddesi (2.) bendi olan “İş arama motoru veya seri ilan şeklinde olup; başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitelerinin Kurumdan izin belgesi almasına gerek bulunmamaktadır.”

İlgili genelgeye buradan ->  https://www.iskur.gov.tr/ozel-istihdam-burolari/basvuru-bilgileri/ sayfaya ulaşıp alt kısımda bulunan Özel İstihdam Büroları Genelgesi.doc adresinden indirip detaylarına  ulaşabilirsiniz.


İletişim için:

E-Mail: info@isilanlaribursa.com

Tel: 0536 550 47 35

isilanlaribursa.com, 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Kanununun 19. maddesi gereğince, iş arayanlardan hiçbir ücret talep etmez.
“YASAL DAYANAK” : Özel İstihdam Büroları Genelgesi (2016/1)’nin “Kurumdan İzin Alınmasını Gerektirmeyecek Durumlar” başlıklı 2.10 maddesi (2.) bendi olan
“İş arama motoru veya seri ilan şeklinde olup; başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine
serbestçe erişimine olanak veren internet sitelerinin Kurumdan izin belgesi almasına gerek bulunmamaktadır.”