İş İlanları Bursa

İletişim

E-Mail: info@isilanlaribursa.com

Tel: 0536 550 47 35

Alttaki formu kullanarak bize yazabilirsiniz.


Contact Us

“YASAL DAYANAK” : Özel İstihdam Büroları Genelgesi (2016/1)’nin “Kurumdan İzin Alınmasını Gerektirmeyecek Durumlar” başlıklı 2.10 maddesi (2.) bendi olan “İş arama motoru veya seri ilan şeklinde olup; başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitelerinin Kurumdan izin belgesi almasına gerek bulunmamaktadır.”

İlgili genelgeye buradan ->  https://www.iskur.gov.tr/ozel-istihdam-burolari/basvuru-bilgileri/ ulaşıp en altında bulunan Özel İstihdam Büroları Genelgesi.doc adresinden indirip detaylarına  ulaşabilirsiniz.


Buradan -> Hizmet Şarlarımıza

Buradan -> Yasal Dayanağa

Buradan -> Gizlilik Sözleşmesine ulaşabilirsiniz.

isilanlaribursa.com, 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Kanununun 19. maddesi gereğince, iş arayanlardan hiçbir ücret talep etmez.
“YASAL DAYANAK” : Özel İstihdam Büroları Genelgesi (2016/1)’nin “Kurumdan İzin Alınmasını Gerektirmeyecek Durumlar” başlıklı 2.10 maddesi (2.) bendi olan
“İş arama motoru veya seri ilan şeklinde olup; başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine
serbestçe erişimine olanak veren internet sitelerinin Kurumdan izin belgesi almasına gerek bulunmamaktadır.”