İş İlanları Bursa

Ücretsiz İş İlanı Ver

Ücretsiz İş İlanı Yayınlama Formu


 

İlan Yayınlama Şartları

  • İş ilanı yayınlama hizmeti, yalnızca vergi levhası olan işletmelerin, yalnızca eleman arama ilanı oluşturması amacıyla kullanılabilir. Bu amaç dışındaki ilanlar dikkate alınmaz, yayınlanmaz, neden yayınlanmayacağına yönelik ayrıca bildirim yapılmaz. Örneğin : İş arayanların oluşturduğu ilanlar, reklam amaçlı oluşturulan ilanlar, CV toplama amacı güden ilanlar, kursiyer toplama amaçlı ilanlar v.b..
  • Oluşturduğunuz ilanlar, yayın politikamıza göre kontrol edilir, yalnızca uygun görülen ilanlar yayınlanır, uygun olmayan ilanlar dikkate alınmaz bunla alakalı ayrıca bildirim yapılmaz. isilanlaribursa.com, şartlarını sağlamayan ilanları yayınlamama haklarına sahiptir.
  • Forumdaki ilan başlığı bölümüne ilanınızın başlığını (örnek: gürsuda kaynakçı aranıyor) belirterek girmelisiniz.
  • Oluşturacağınız iş ilanı, her okuyan insanın rahatlıkla aynı anlamı çıkarabileceği açıklıkta ve sade bir dil ile yazılmış olmalıdır. Yazı boyutu ve renk değiştirip ilgi çekici bir ilan oluşturabilirsiniz.
  • İletişim adresiniz açıkça belirtilmelidir.
  • İş ilanında, aranılan personelle alakalı yeterlikler (eğitim, yaş, deneyim v.b.), çalışma saati, çalışma şartları ve sağlayacağınız sosyal olanaklar (maaş, sigorta v.b.) açıkça belirtilmelidir.
  • Bir firma aynı pozisyonda veya aynı anlamı taşıyan pozisyonda her ay  en fazla 1 adet ilan için izin verilir.
  • Yayınlanan iş ilanları en fazla 30 gün süreyle yayında kalabilir.
  • Yayınlanacak ilanla alakalı hukuki sorumluluk ilanı oluşturan gerçek/tüzel kişiye aittir. isilanlaribursa.com, oluşturulan iş ilanındaki bilgilerin gerçek olduğunu varsayar.
  • İlanı kaydettiğiniz esnada, Gizlilik Politikamızdada belirtildiği üzere; IP adresiniz ve ilanı oluşturduğunuz tarih saat otomatik olarak kaydedilmektedir.

Hizmet Şartlarına buradan

Gizlilik Sözleşmesine buradan

İletişim Bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

isilanlaribursa.com, 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Kanununun 19. maddesi gereğince, iş arayanlardan hiçbir ücret talep etmez.
“YASAL DAYANAK” : Özel İstihdam Büroları Genelgesi (2016/1)’nin “Kurumdan İzin Alınmasını Gerektirmeyecek Durumlar” başlıklı 2.10 maddesi (2.) bendi olan
“İş arama motoru veya seri ilan şeklinde olup; başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine
serbestçe erişimine olanak veren internet sitelerinin Kurumdan izin belgesi almasına gerek bulunmamaktadır.”